ZAPRASZAMY NA SZKOLENIE 

AKADEMIA MIKROBIOLOGII FARMACEUTYCZNEJ ŚRODKI DEZYNFEKUJĄCE W WYTWÓRNI FARMACEUTYCZNEJ Z PUNKTU WIDZENIA LABORATORIUM MIKROBIOLOGICZNEGO

Szkolenie w terminie 19 czerwca 2024r. w godzinach 10:00 – 15:00


Szkolenie odbywa  się online w formie WEBINARU

19.06.2024

10:00 - 15:00

Szkolenie online

850 PLN

Szkolenie skierowane do:

  • Pracowników Laboratorium Mikrobiologicznego

Specjalistyczne szkolenie dla personelu laboratorium mikrobiologicznego. Opowiemy szczegółowo w jaki sposób wykonywana jest kwalifikacja środków dezynfekujących i jakie dokumenty nas do tego obligują. Przedstawimy zarówno kwalifikację metodami in vitro jak i in situ. Pokażemy metody, którymi można sprawdzić skuteczność neutralizatorów w płytkach odciskowych wobec stosowanych środków dezynfekujących.

Program szkolenia:

  1. Rodzaje środków dezynfekujących
  2. Wybór „idealnego” środka dezynfekującego
  3. Rotacja środków dezynfekujących
  4. Trudne powierzchnie w wytwórni farmaceutycznej
  5. Kwalifikacja mikrobiologiczna środków dezynfekujących metodą zawiesinową i metodą kuponową
  6. Badanie skuteczności neutralizatorów w płytkach odciskowych wobec stosowanych środków dezynfekujących
Koszt

szkolenie online 850 PLN + 23%VAT
(Koszt obejmuje: udział w szkoleniu, materiały szkoleniowe, certyfikat

Prowadzący:

Krystyna Mysłowska
Całe życie zawodowe związana z firmą farmaceutyczną Polfa/Pliva na stanowisku m.in. Kierownika Laboratorium Mikrobiologicznego KJ, a także Trenera, Audytora i Koordynatora w pionie Zapewnienia Jakości. Od wielu lat współpracuje z Centrum Badań Mikrobiologicznych i Autoszczepionek imienia dr Jana Bobra w Krakowie. Pracowała również jako Osoba Wykwalifikowana w Banku Komórek Macierzystych. Od ponad 25 lat prowadzi wykłady i konsultacje związane z szeroko pojętą tematyką, dotyczącą Zarządzania Jakością Mikrobiologiczną w wytwórni farmaceutycznej.

Katarzyna Bucala–Śladowska
Od 2002 roku pracuje jako mikrobiolog w Centrum Badań Mikrobiologicznych i Autoszczepionek imienia dr Jana Bobra w Krakowie. Obecnie na stanowisku Zastępcy Kierownika Centrum ds. Mikrobiologii Farmaceutycznej, Kierownika Zapewnienia Jakości i Osoby Wykwalifikowanej. Posiada uprawnienia Audytora wewnętrznego Systemu Zarządzania Jakością w laboratorium wg ISO 17025. Ukończyła w 2020 roku studia podyplomowe na Wydziale Farmaceutycznym UJ „Osoba wykwalifikowana w kontroli jakości produktu leczniczego i wyrobu medycznego”. Od 15 lat zajmuje się szkoleniami z zakresu mikrobiologii farmaceutycznej.

Wymagania sprzętowe

– komputer z głośnikami
– łącze internetowe
– aktualna przeglądarka Google Chrome, Mozilla Firefox, Safari, Edge, Opera (nie ma potrzeby instalacji dodatkowego oprogramowania)
– system operacyjny taki jak Windows 8 (zalecany Windows 10), Mac OS wersja 10.13 (zalecana najnowsza wersja), Linux, Chrome OS

Logowanie

w dniu poprzedzającym szkolenie, e-mailem udostępniamy uczestnikom dostęp do internetowej platformy szkoleniowej.   Zalecamy wówczas wejście do “wirtualnej poczekalni” celem sprawdzenia poprawności i jakości połączenia internetowego.

Rozpoczęcie zajęć zaplanowane jest na godzinę 10.00, zakończenie na 16:00. Poszczególne bloki tematyczne zajęć oddzielone są przerwami.  Aby skorzystać z Webinaru na żywo, należy “kliknąć” w otrzymany link o ustalonej godzinie i połączyć się online z innymi uczestnikami oraz Trenerem.

Dodatkowe informacje

Do 2 tygodni od dnia szkolenia wszystkim uczestnikom udzielamy wyjaśnień
i konsultacji mailowych związanych z tematyką szkolenia. Prosimy o przesyłanie ewentualnych pytań na adres szkolenia@medvice.com.pl

Szkolimy już
od ponad 15 lat